دخالت ابلهانه

« آیت ا... احمد جنتی»در یکی از خطبه های نماز جمعه تهران :<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

"عراقی ها را تشویق به بهره گیری از مدل فلسطینی ها نموده و ازآنان خواسته است که علیه نیروهای ائتلاف، دست به عملیات انتحاری بزنند."

به حتم این اولین باری نیست که از تریبون رسمی ویا حتی غیر رسمی ولی پرمخاطب، افرادی بی توجه و بی تامل در شرایط روز و اوضاع جاری در مملکت و اطراف آن، به ایراد مواضع وسخنان نسنجیده و گاهی دور از هرعقل سلیمی، می پردازندکه ثمره ی آن برای منافع و وجهه فعلی این کشور، که خود با هزاران معادله ومعرکه دست به گریبان است، جز ایجاد خطر،چیزی در بر ندارد .

استفاده ازتسلیحات هسته ای درقالبی پنهان ، حمایت ازگروههای فلسطینی که در رده بندی ها هم اکنون جزء گروههای تروریستی هستند واین هر ازگاهی ، برملاشدن فعالیتهای غیرقانونی ایران درسرکوب مخالفانش در اقصا نقاط جهان،ازسویی و شرایط حکومت داخلی و فعلی ایران در تقابل با ملت ،ازجانبی دیگر،همگی مواردی هستندکه باعث می شوند،تابلوی نقش این مرزپرگوهر در جهان با رنگ های تیره،در اذهان به یادگار گذاشته شود .

آیا با این شرایط،وارد شدن به معرکه ی هزار سرعراق،که جمع همه ی نیات پلید در آن گرد است، چه نتیجه ای را رقم خواهدزد ؟؟!!!

این شرایط نابهنجاری که امنیت وسازندگی وآبادانی را مدتهاست به کام فنا سپرده،را چراکشوری همچون ایران باید تحریک کننده باشد ؟؟!!!

مگرنه اینکه،ازضجه های معمول بالانشینان این حکومت، شکایت از دخالت کشورهای بیگانه در امور داخلی آن است،پس این رنگ وبوی ایرانی موجود در تصمیمات گروهک های عراقی،چه معنایی می دهد ؟؟؟!!!

امیداست ؛ هر گاه از توانایی آبادکردن باغچه ی خودتوسط این همیشه دلسوزان عاقل وفهمیده ی کشورمان به اطمینانی کامل دست یافتیم، آن زمان مسئولیت بیل زدن باغ دیگران را بر عهده گیریم .

                                                                                      *یا حق*

   

 

 

 

/ 5 نظر / 4 بازدید
giti

سلام.مرسی اومدی .شاد باشی

hannanh

سلام :در عصر فرا صنعتی و دهگده جهانی باغبان گيه؟ اصلا بيل زدن باغچه با کيه؟ هکی هر جا رو بخواد بايد بيل بزنه ؟ يا هر کی بيلش گنده تره ....؟ راستی ما باغچه کی رو بيل ميزنيم يا کی باغچه ما رو بيل ميزنه...؟!

شیدا

تو گر باغچه را بيل زنی ای جوان* تعالی ببخشی به نسل جوان *تعالی ببخشد بحق گفتگو * چو شمشیر حق است علیه عدو* قلندر بيا جام شيدا زنيم * شراب طهور مصفی زنيم

الهام!

خوب بعضيا فکر می کنن همسايه واجب تره! اما چراغی که به منزل رواست به مسجد حرامست