روز پدر (شهيد معلم علی شريعتی)

خداوندا .......<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

به علمای ما مسئولیت، و به عوام ما علم، و به مومنان ما روشنایی، و به روشنفکران ما ایمان، و به متعصبین ما فهم، و به فهمیدگان ما تعصب، و به زنان ما شعور، و به مردان ما شرف، و به پیران ما آگاهی، و به جوانان ما اصالت، و به اساتید ما عقیده، و به دانشجویان ما.....نیز عقیده، و به خفتگان ما بیداری، و به بیداران ما اراده، و به مبلغان ما حقیقت، و به دینداران ما دین، و به نویسندگان ما تعهد، و به هنرمندان ما درد، و به شاعران ما شعور، و به محققان ما هدف، و به نومیدان ما امید، و به ضعیفان ما نیرو، و به محافظه کاران ما گستاخی، و به نشستگان ما قیام، و به راکدان ما تکان، و به مردگان ما حیات، و به کوران ما نگاه، و به خاموشان ما فریاد، و به مسلمانان ما قرآن، و به شیعیان ما علی، و به فرقه های ما وحدت، و به حسودان ما شفا، و به خودبینان ما انصاف، و به فحاشان ما ادب، و به مجاهدان ما صبر، و به مردم ما خودآگاهی، و به همه ملت ما،همت تصمیم و استعداد فداکاری و شایستگی نجات و عزت......ببخش .

                                                                                     

                                                                          « دکتر علی شریعتی »

                               ------------------------------------------------------

سالروز والاترین استاد و شهید و مؤمن ترین رهرو در دیار قدسی دین محمد(ص) و علی(ع) بر شاگردان و مریدانش گرامی ؛و خاطره ی اندیشه و اصول و مکتب صدیق و بی مثالش در گوش ذهن و قلب های حقیقت جو، همواره جاودان ....

                                                                               * یا حق *

 

 

/ 11 نظر / 23 بازدید
نمایش نظرات قبلی
شيرين

بزرگ بود و از اهالي امروز بود و با تمام افقهاي ِ باز نسبت داشت و لحن آب و زمين را چه خوب ميفهميد

سحر حکمت

...و به هنرمندان ما درد... / يادش گرامی

شیدا

درباره ی شریعتی که نمی شه چیزی گفت... فقط باید شنید و خواند و خواند و باز هم بیشتر خواند و شاید هم اگر شد.. فکر... اما یه سوال... اندکی یعنی چقدر آقای قلند....؟!

CN Arfo

ولی این فایل پسوردی می خواست هنگام باز شدن در سیستمم که وقتی لینک پسورد را در وبلاگتان کلیک می کردم باز به صفحه اول سایت باز می گشتم،چه خوب بود پسورد را در همین صفحه می نوشتید =========== دوست من ممنون بابت ... ولي در مورد مشكلتون بايد بگم من پسورد سايت رو قرار دادم يعني www.cn-arfo.tk شما بايد دقيقا همينو به جا پسورد تايپ كنيد كپي و پيست ... موفق و مويد باشيد ..

CN Arfo

دوست من من در حال حاضر دارم با برنامه کار ميکنم .. پيشنهاد می کنم نر افزار رو اپديت کن احتمالا مشکلتون حل ميشه ..

انوش

دوست گرامی، ضمن اينکه از اظهار نظر کارشناسانه ات صميمانه سپاسگزارم، از اينکه در حال حاضر بيشتر از اين امکان نوشتن ندارم، معذور و شرمنده ام. برميگردم و مينويسم. پاينده باشيد و عاشق.

احسان

از ياد آوری زيبايت بسيار سپاسگزارم ...

سحر حکمت

قلندر عزیز در مورد آخرین پستم سوالی پرسیده بودی که در قسمت کامنتهای همان پست جواب داده م .